Proč kašmírové oblečení od nás?

  1. Kvalitu kašmíru testujeme před vámi.

 

Kvalitní kašmír se pozná tak, že i jako použitý vypadá skvěle. Pokud si koupíte kašmírový svetr u nás, nemusíte se bát, že se jeho vzhled změní. Naopak, při správné údržbě vám v zakoupené podobě vydrží roky. Svetry jsou u nás velice pečlivě ošetřené, vyprané a před zabalením několikrát zkontrolované. Dostanou se k vám v perfektním stavu.

 

  1. Nabízíme pouze použité kašmírové oblečení. Záměrně.

 

Myslíme si, že použité oblečení není nutné vyhazovat – obzvlášť, když se jedná o tak kvalitní materiál, jako je kašmír. Kašmír neztrácí nošením na své kvalitě a kráse – je to pevný, pružný a dlouhověký materiál. Většina kousků je stále ve výborném stavu, a pokud mají malé vady, lehce opravíme a nabídneme za výhodnou cenu. Jak tvrdí jedna naše zákaznice, použité oblečení z druhé ruky má navíc svoji duši.

 

  1. Od každého svetru máme pouze jeden kus.

 

Podporujeme rozmanitost, nadčasovost a kvalitu. V našem unikátním second handu vám tak nabízíme vždy jeden typ, barvu a velikost kašmírového oblečení různých značek.

 

  1. Pomáháme vám vytvářet nadčasový šatník. A šetříme vaše peníze.

 

Oblečení vnímáme obecně jako dlouhodobou investici, která se postupně navrací. Pořízením méně kousků kvalitního oblečení si postupně vytvoříte šatník, který nepodléhá módním trendům a rychlému opotřebení. Vydrží vám déle než jednu sezónu a také ušetříte.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.