Nejčastější otázky

1.     Za jak dlouho budu mít svůj kašmírový poklad doma?

Zboží vám odesíláme do druhého dne. Do 1-2 pracovních dní (záleží na České poště) máte balíček doma.

2.     Svetr mi nesedí, můžu ho vrátit, případně vyměnit za jiný?

Obě řešení jsou možná. Do 14 dní nám můžete vrátit zboží, které vám nesedí, případně si můžete vybrat zboží jiné. Pokud je částka za nově vybraný kousek nižší, doplatíme vám rozdíl, v opačném případě doplatíte rozdíl vy. Jednoduché.

Před nákupem vám doporučujeme otevřít naši tabulku velikostí a podle svých rozměrů se zařadit ke své velikosti. Proč jsme vytvořili naši tabulku? Zahraniční výrobci mají různá označení velikostí, které jsme v této tabulce sjednotili podle rozměrů. Pokud se před nákupem přeměříte podle těchto rozměrů, svetr vám padne jako ulitý.

3.     Proč Kašmírový svět nenabízí také nové svetry? 

Kašmír je přírodní surovina, která je k mání v limitovaném množství. Filozofií našeho e-shopu je dávat druhou šanci výběrovým použitým svetrům a dalšímu kašmírovému oblečení, které nese jména ověřených značek a nabízí vysoce kvalitní materiál (100% kašmír). Svetry jsou u nás velice pečlivě ošetřené, kvalitně vyprané a několikrát zkontrolované. Dostanou se k vám v perfektním stavu a potěší vás na dlouhou dobu.

4.     Líbí se mi u vás svetr, ale není v mé velikosti, mohla bych si ho objednat?

V Kašmírovém světě vám záměrně připravujeme unikátní kusy pouze v jedné velikosti. Nestane se vám tedy, že ve vámi objeveném kašmírovém pokladu potkáte kolegyni nebo kamarádku.

5.     Nejsou svetry příliš nošením opotřebované?

Kašmír je luxusní materiál, který nošením neztrácí na své kráse. Kašmír je pevný, pružný a dlouhověký materiál. V našem obchodě naleznete kašmírové svetry v různých cenových relacích, které zohledňují jejich vzhled, nicméně i ty nejlevnější kašmírové svetry jsou ve velice dobrém stavu. Základní filozofií naší značky je stoprocentní důvěryhodnost - u každého produktu vždy uvádíme jeho kompletní popis.

6.     Jak často najdu v Kašmírovém světě nové zboží?

Každý týden přidáváme do nabídky průběžně několik produktů různých velikostí, typů a barev. Sledujte naši nabídku a objevíte svůj kašmírový poklad jako první.

7.     Co znamená 2-ply?

Toto označení je síla použitého kašmíru u svetru, lidově dvojnitka. Je to síla příze, která se používá na kašmírové svetry v převážné většině. Takto pletené svetry jsou lehoučké a dostatečně výhřevné. Dají se nosit po celý rok, dobře se vrství, jsou taková druhá kůže na tělo. Nabízíme i svetry ze silnějšího kašmíru 4-ply a více. Tyto jsou hodnotnější vzhledem k násobnému množství použitého materiálu, jsou také teplejší, silnější a odolnější. Přečtěte si na našem blogu více o kvalitě svetrů.