Novinky

Vánoční balíčky

Milé milovnice a milovníci kašmíru, poslední zásilky s možností doručení na dobírku lze objednat do 14. prosince. Po tomto termínu využijte platbu převodem. Kašmírové balíčky odesíláme každý pracovní den. Doručení záleží na logistice České pošty. Pokud chcete mít své zboží doma do Vánoc, doporučujeme provést objednávku co nejdříve.

Přejeme vám hezké podzimní dny!

Lenka & Petra

Upcyklujeme: 100% kašmírová příze

Říká se, že kočka má devět životů. My si to samé myslíme o oblečení. Od začátku je naší misí dávat další šanci nošenému kašmírovému oblečení a tím předcházet tvorbě textilního odpadu. Má svetr dírku? Zašijeme. Je více poškozený, ale jeho materiál je vhodný k dalšímu využití? Vypářeme ho a necháme na vás, jak s hřejivými klubíčky kreativně naložíte.

Samy jsme si vyzkoušely, jak povznášející je háčkovat a plést. Vedle dobrého pocitu ze záchrany materiálu je to také skvělý relax. Finální výrobky z kašmírové příze pak hřejí jak na srdci, tak na sobě. A tak nyní páráme a motáme klubíčka. Pro všechny z vás, které rády háčkujete a pletete.

kasmirova_prize

Vánoční odesílání zboží

V prosinci odesíláme kašmírové balíčky každý pracovní den. Rychlost doručení záleží také na logistice České pošty – pokud chcete mít balíček na Vánoce doma, doporučujeme provést objednávku co nejdříve. 

Přejeme vám pohodový adventní čas!

Lenka & Petra

NOVĚ v e-shopu: Pánské kašmírové svetry

Dárek pro muže i oversized dárek pro vás – na vaše přání u nás nově najdete také pánské kašmírové svetry: http://www.kasmirovysvet.cz/panske-kasmirove-svetry/.

Kašmírové svetry s hedvábím

Připravili jsme pro vás několik svetrů ve výjimečné kombinaci luxusních materiálů kašmíru a hedvábí.

Jaké jsou jejich přednosti? Kašmírové svetry tohoto typu drží tvar, nežmolkují a udržují se stejně jako svetry z čistého kašmíru. Doporučujeme vám je vyzkoušet, jistě si je oblíbíte, stejně tak jako svetry z čistého kašmíru. Oceníte jejich luxusní vzhled, dlouhou životnost a příjemný pocit při nošení.

Stránka 1 z 2 - 19 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.