Novinky

Platba a doprava aktuálně

Naše milé zákaznice, zákazníci, v současné době funguje náš e-shop bez omezení, dočasně rušíme pouze možnost platby dobírkou. 

Děkujeme za pochopení a všem přejeme pevné zdraví.

Váš Kašmírový svět

Vánoční balíčky

Milé milovnice a milovníci kašmíru, poslední zásilky s možností doručení na dobírku lze objednat do 13. prosince. Po tomto termínu využijte platbu převodem. Kašmírové balíčky odesíláme každý pracovní den. Doručení záleží na logistice České pošty. Pokud chcete mít své zboží doma do Vánoc, doporučujeme provést objednávku co nejdříve.

Přejeme vám hezké podzimní dny!

Lenka & Petra

Upcyklujeme: 100% kašmírová příze

Říká se, že kočka má devět životů. My si to samé myslíme o oblečení. Od začátku je naší misí dávat další šanci nošenému kašmírovému oblečení a tím předcházet tvorbě textilního odpadu. Má svetr dírku? Zašijeme. Je více poškozený, ale jeho materiál je vhodný k dalšímu využití? Vypářeme ho a necháme na vás, jak s hřejivými klubíčky kreativně naložíte.

Samy jsme si vyzkoušely, jak povznášející je háčkovat a plést. Vedle dobrého pocitu ze záchrany materiálu je to také skvělý relax. Finální výrobky z kašmírové příze pak hřejí jak na srdci, tak na sobě. A tak nyní páráme a motáme klubíčka. Pro všechny z vás, které rády háčkujete a pletete.

kasmirova_prize

Vánoční odesílání zboží

V prosinci odesíláme kašmírové balíčky každý pracovní den. Rychlost doručení záleží také na logistice České pošty – pokud chcete mít balíček na Vánoce doma, doporučujeme provést objednávku co nejdříve. 

Přejeme vám pohodový adventní čas!

Lenka & Petra

NOVĚ v e-shopu: Pánské kašmírové svetry

Dárek pro muže i oversized dárek pro vás – na vaše přání u nás nově najdete také pánské kašmírové svetry: http://www.kasmirovysvet.cz/panske-kasmirove-svetry/.

Stránka 1 z 3 - 21 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.