Novinky

Upcyklujeme: 100% kašmírová příze

Říká se, že kočka má devět životů. My si to samé myslíme o oblečení. Od začátku je naší misí dávat další šanci nošenému kašmírovému oblečení a tím předcházet tvorbě textilního odpadu. Má svetr dírku? Zašijeme. Je více poškozený, ale jeho materiál je vhodný k dalšímu využití? Vypářeme ho a necháme na vás, jak s hřejivými klubíčky kreativně naložíte.

Samy jsme si vyzkoušely, jak povznášející je háčkovat a plést. Vedle dobrého pocitu ze záchrany materiálu je to také skvělý relax. Finální výrobky z kašmírové příze pak hřejí jak na srdci, tak na sobě. A tak nyní páráme a motáme klubíčka. Pro všechny z vás, které rády háčkujete a pletete.

kasmirova_prize

Vánoční odesílání zboží

V prosinci odesíláme kašmírové balíčky každý pracovní den. Rychlost doručení záleží také na logistice České pošty – pokud chcete mít balíček na Vánoce doma, doporučujeme provést objednávku co nejdříve. 

Přejeme vám pohodový adventní čas!

Lenka & Petra

NOVĚ v e-shopu: Pánské kašmírové svetry

Dárek pro muže i oversized dárek pro vás – na vaše přání u nás nově najdete také pánské kašmírové svetry: http://www.kasmirovysvet.cz/panske-kasmirove-svetry/.

Kašmírové svetry s hedvábím

Připravili jsme pro vás několik svetrů ve výjimečné kombinaci luxusních materiálů kašmíru a hedvábí.

Jaké jsou jejich přednosti? Kašmírové svetry tohoto typu drží tvar, nežmolkují a udržují se stejně jako svetry z čistého kašmíru. Doporučujeme vám je vyzkoušet, jistě si je oblíbíte, stejně tak jako svetry z čistého kašmíru. Oceníte jejich luxusní vzhled, dlouhou životnost a příjemný pocit při nošení.

NOVĚ: Kašmírové deky a čepice

Přešít nebo znovu vytvořit - kašmír je vzácná surovina a prodloužení její životnosti patří k základní filozofii naší značky.

Nově tak naši limitovanou kolekci handmade doplňků rozšiřujeme o kašmírové deky a kašmírové čepice. Zachumlat se můžete do deky z recyklovaného 100% luxusního kašmíru, kterou - stejně jako kašmírové svetry - budete mít jen vy a nikdo jiný. Čepice uháčkovaná z čistého kašmíru dá zase za pravdu vaší babičce, která říkala, že zima bývá vždy od hlavy. V kašmírové čepici už nebude, slibujeme. 

Stránka 1 z 2 - 18 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.